Përfaqësues nga Lugina pjesë në shënimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës
Lugina

Përfaqësues nga Lugina pjesë në shënimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës

12.Jun.2019 09:04
0

Përfaqësues të institucioneve komunale në Bujanoc dhe Preshevë dhe partive politike shqiptare morën pjesë në shënimin e 20 vjetorit të çlirimit dhe hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. 

Ky aktivitet u organizua në ambientin e hotelit “Swiss Diamond” në Prishtinë dhe morën pjesë personalitet të ndryshme politike shqiptare e ndërkombëtare. 

Kryetari i komunës së Bujanocit dhe Preshevës kanë vlerësuar se po marrin pjesë me ftesë të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi./Titulli.com/

 

Juncker: Nuk ka anëtarësim në BE për Kosovën dhe Serbinë pa marrëveshje
Vulin: Kosova dëshiron të provokojë një konflikt ushtarak midis NATO-s dhe Serbisë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration