Partia Demokratike Shqiptare dorëzoi listën zgjedhore në Preshevë
Lokale

Partia Demokratike Shqiptare dorëzoi listën zgjedhore në Preshevë

12.May.2024 10:22
0

Partia Demokratike Shqiptare ka dorëzuar dokumentet në komisionin komunal zgjedhor në  Preshevëc për pjesëmarrje në lokale më 2 qershor 2024.

Postimi i plotë në Facebook nga Partia Demokratike Shqiptare:

Të dashur anëtar dhe përkrahës të Partisë Demokratike Shqiptare,
 
Ju faleminderit për mbështetjen tuaj, në procesin e mbledhjes së nënshkrimeve, që tregon qartë se përkrahja e dhënë ndaj listës zgjedhore të Partisë Demokratike Shqiptare, mbetet jetike për ne.
 
Sot, pranë Komisionit Komunal Zgjedhor (KKZ), dorëzuam listën tonë të fitores, që do të mbahet më 2 qershor me vullnetin dhe dëshirën "Preshevën do ta fitojmë".
 
Kapacitetin për tu përballur me çdo sfidë e me çdo problematikë e ka veç PDSH, ku këtë e kemi dëshmuar ndër vite.
 
Na priftë e mbara!
Xhaka-Gjimshiti, dy shqiptarët në garë për trofeun e Europa League
“Panairi Lugina” në Zvicër: Bizneset ekspozojnë produktet e tyre (foto)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration