Kamberi shfaqet i entuziazmuar për votat e fituara, hyrja në parlament nuk është zyrtare Foto e huazuar nga Facebook J.G
Lokale

Kamberi shfaqet i entuziazmuar për votat e fituara, hyrja në parlament nuk është zyrtare

30.Jun.2022 23:44
0

Sipas rezultateve preliminare lista “Koalicioni I Shqiptarëve të Luginës ka fituar më shumë vota gjatë procesit të zgjedhjeve për të pestën herë në vendvotimin 6 në Tërnoc të Bujanocit, shkruan Titulli.com.

Kandidati i parë në këtë listë, Shaip Kamberi  është shfaqur pas votimit se votat mundë t’i sigurojnë një ulëse në Parlamentin e Serbisë.

Organizata që ka monitoruar këto zgjedhje CRTA ka njoftuar se zgjedhjet kanë kaluar pa probleme dhe ka publikuar rezultatin e zgjedhjeve të prezantuar në foto më poshtë.

Derisa Komisioni Republikan Zgjedhorë të shpallë rezultatin përfundimtarë akoma nuk dihet se Shaip Kamberi a mundë të fitojë ulësen e deputetit në kuvendin e Serbisë./Titulli.com/

Beqiri: Nga ora 7-20 s'kemi pranuar asnjë vërejtje për zgjedhjet parlamentare në Tërnoc
Drejtor i bibliotekave të Jordanisë vizitoi Këshillin e Bashkësisë Islame në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration