Impresum Titulli.com

Spectr News Theme

Mirësevini

Portali Informativ-TITULLI (www.titulli.com) është një dritare e informimit e udhëhequr nga një personel profesional, i themeluar në janar të vitit 2012 me qëllim të avancimit të informimit shqip në komunat Bujanoc, Preshevë dhe Medvegjë.

TITULLI me punën e vet në promovimin e gazetarisë kritike objektive ka krijuar opinion publik në rajonin tonë duke qenë kështu medium i pavarur politikisht që promovon fjalën e lirë, ruan interesin qytetarë dhe në mënyrë aktive ndikon në procese të zhvillimit të demokracisë në nivel lokal.

Të dhënat e portalit

Të dhënat e regjistrimit: IN000165
Adresa: Bore stankovic bb, 17520 Bujanoc
Kryeredaktor: Skender Saqipi

Send Message

Your email address will not be published.

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration