Drejtor i bibliotekave të Jordanisë vizitoi Këshillin e Bashkësisë Islame në Bujanoc Ragmi ef. Destani dhe Tamer nga Jordania, nënkryetar i qytetit të Amanit
Lokale

Drejtor i bibliotekave të Jordanisë vizitoi Këshillin e Bashkësisë Islame në Bujanoc

30.Jun.2022 23:51
0

Këshillin e Bashkësisë Islame të Bujanocit e vizitoi z. Tamer nga Jordania,, nënkryetar i qytetit të Amanit dhe drejtor i bibliotekave të Jordanisë.

Në KBI ai u prit nga Kryetari i KBI-së Ragmi ef. Destani dhe bashkëpuntorët e tij.

Në këtë takim Kryetari Ragmi Destani e informoi mysafirin për gjendjen e KBI-së dhe aktivitetet që i bën KBI e Bujanocit, gjithashtu edhe sfidat me të cilat ballafaqohet ky institucion.

Mysafiri shprehu gatishmërinë për të kontribuar në këndin e kulturës në aktivitetet që i zhvillon Këshilli i Bashkësisë Islame, por edhe në fusha të tjera.

Tekst i publikuar nga KBI-Bujanoc

Kamberi shfaqet i entuziazmuar për votat e fituara, hyrja në parlament nuk është zyrtare
Shaip Kamberi thotë se është zgjedhur deputet i Kuvendit të Serbisë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration