Unioni i Bashkive dhe Komunave Shqiptare hap zyrën e Turizmit në Preshevë (foto)
Lokale

Unioni i Bashkive dhe Komunave Shqiptare hap zyrën e Turizmit në Preshevë (foto)

17.Sep.2021 18:37
0

Kryetarja e komunës së Preshevës, Ardita Sinani ka pritur një delegacion i kryesuar nga drejtoresha ekzekutive të Unionit të Bashkive dhe Komunave Shqiptare në Rajon, Andriola Kambo, kryetarin e komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri dhe drejtoreshën për kulturë në komunën e Pejës, Xhaneta Syla.

"Siç ishim dakorduar edhe në Kongresin e UBSHR në Tiranë, në takimin e sotëm u bë hapja e zyrës së UBSHR dhe zyra e Turizmit në Preshevë", ka shkruar mes tjerash Ardita Sinani në Fcebook.
Drejtoresha e Unionit të Bashkive Shqiptare qëndron në Bujanoc (video)
Vuçiq shqyrton 3 ose 17 prillin e vitit 2022 për zgjedhjet
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration