Drejtoresha e Unionit të Bashkive Shqiptare qëndron në Bujanoc (video)
Lokale

Drejtoresha e Unionit të Bashkive Shqiptare qëndron në Bujanoc (video)

17.Sep.2021 15:14
0
Në zyrën e kryetarit të komunës së Bujanocit, është pritur delegacioni me drejtoreshën ekzekutive të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon, Andriola Kambo nga Shqipëria.
 
Nagip Arifi është shprehur se "ishte i frytshëm me drejtoreshën ekzekutive të Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon znj. Andriola Kambo me bashkëpunëtorë dhe kryetarin e komunës së Pejës z. Gazmend Muhaxheri me stafin e tij, si dhe kryetaren e komunës së Preshevës znj. Ardita Sinani.
 
Ai ka shkruar se në kuadër të Unionit, ku bënë pjesë edhe komuna jonë do të punojnë bashkarisht për realizimin e projekteve në fushën e turizmit si dhe projkete në lidhje me të rinjtë.
 
Pjesë e takimit ishte edhe deputetja shqiptare në parlamentin e Serbisë, Nadije Beqiri, kryetari i kuvendit komunal Enver Ramadani.
Preshevë: Salihu i përgjigjet stuhisë opozitare të Shqiprim Arifit
Unioni i Bashkive dhe Komunave Shqiptare hap zyrën e Turizmit në Preshevë (foto)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration