Policia arreston 3 persona në Bujanoc  për dyshime të drogës dhe peshores
Lokale

Policia arreston 3 persona në Bujanoc për dyshime të drogës dhe peshores

02.Apr.2020 13:28
0

Pjesëtarët e  policisë në Vrajë kanë arrestuar 3 persona nga komuna e Bujanoci R.S. (1976), T.SH. (1996) dhe  XH.L. (1992) me dyshimin se kanë kryer vepër penale për prodhim ilegal të drogës dhe narkotikëve.

“R.S dyshohet se më 1 prill të këtij viti në territorin e Bujanocit ka shitur 617 gram marihuanë T.SH dhe XH.L. Policia me shpejtësi në veturën e tipit “Pasat” me tabela të Bujanocit që kanë vozitur T.SH dhe XH.L kanë gjetur drogë dhe një peshore për matje precise”, thuhet të raportin e policisë së drejtorisë në Vrajë, transmeton Titulli.com.

Sipas këtij raporti me urdhër të zëvendës prokurorit të Gjykatës së Lartë në Vrajë të dyshuarve I është caktuar paraburgimi deri në 48 orë dhe pastaj do të sillen në prokuroi për kallëzim penal./Titulli.com/

  

Si funksionon sistemi imunitar, ja çfarë po ndodh me trupin tonë në kohën e koronavirusit
Twitter fshin 8,558 llogari të lidhura me Partinë Përparimtare në Serbi (zyrtare)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration