Presheva me nismë të re politike, synohet ambient i harmonizuar (video)
Lokale

Presheva me nismë të re politike, synohet ambient i harmonizuar (video)

30.Nov.2020 08:01
0
Në komunën e Preshevës është prezantuar edhe nje nismë politike e cila synon një ambient politik stabil.
 
"Nga selia e Alternativës Demokratike Shqiptare, të gjithë bashkëkombësve i uroj festën e flamurit!
Do të punojmë intensivisht që 28 Nëntori i ardhshëm të na gjejë në një ambient politik më stabil dhe të harmonizuar në Preshevë.
Një ambient politik në Preshevë që themel të funksionimit do ketë strategjinë e koordinuar me Republikën e Shqipërisë dhe të Kosovës dhe që do të ndikojë në harmoni kombëtare në tërë regjionin", ka shkruar Armend Aliu, kryesues u grupit nismëtarë "Alternativa Demokratike Shqiptare".
 
 

 
Të dhënat ‘shqetësuese’ të vaksinës së kompanisë AstraZeneca (video)
Hulumtim: QAnon po përhap publikisht “informata misterioze” në Ballkanin Perëndimor
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration