Musliu: Ju, që besuat e bëtë të mundur që LPD të jetë subjekti i parë në komunën e Bujanocit?
Lokale

Musliu: Ju, që besuat e bëtë të mundur që LPD të jetë subjekti i parë në komunën e Bujanocit?

03.Jun.2024 12:47
0

Shqiprim Musliu, kandidat për kryetar të komunës së Bujanocit nga lista "Lëvizja e Progresit Demokratik" ka falënderuar votuesit e zgjedhjeve lokale më 1 qershor 2024.

Postimi i tij në Facebook:

Të dashur qytetarë
 
Ju, që besuat dhe na u bashkuat në rrugën e nderit, e bëtë të mundur që LPD të jetë SUBJEKTI I PARË në komunën e Bujanocit.
 
Ju falënderojmë nga zemra secilin, veç e veç, për mbështetjen e jashtëzakonshme.
 
Ashtu siç ua kemi dhënë fjalën - do t’iu shërbejmë me nder dhe do t’ju bëjmë krenarë të gjithëve!
Pajaziti: Faleminderit qytetarë të komunës së Bujanocit
Arifi: Punuam çdo ditë, por që verditkti i popullit vendosi ndryshe
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration