stadiumit “Air Albania”" Mos m’harro moj nanë, merr vëmendje mesazhi i tifozëve nga Lugina e Preshevës
Lokale

stadiumit “Air Albania”" Mos m’harro moj nanë, merr vëmendje mesazhi i tifozëve nga Lugina e Preshevës

20.Nov.2023 22:36
0

Tirana ka mbledhur sot shqiptarët anë e mbanë globit, ku nuk bëjnë përjashtim edhe ata nga Lugina e Preshevës. 

Një numër tifozësh nga Lugina e Preshevës janë të pranishëm në kryeqytet dhe kanë shpalosur në rrugët e Tiranës dhe një banderolë me një mesazh domethënës.

“Tfala nga Lugina, Shqipnis anë e mbanë, pot thrret bija jote mos m’harro moj nanë”, është mesazhi i përcjellë përmes këtij baneri.

Ndeshja Shqipëri – Ishujt Faroe, atmosferë festive po mbizotëron në shkallët e stadiumit “Air Albania” teksa të gjithë tifozët në stadium janë përgatitur që të festojnë kualifikimin e Shqipërisë në Euro 2024 që do të mbahet në Gjermani.

 

Stoltenberg: NATO nuk do të lejojë konflikt të gjerë në Ballkan (video)
Amazon ofron trajnime falas për përdorimin e inteligjencës artificiale
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration