Aleanca për Luginën dorëzon listën zgjedhore në Preshevë
Lokale

Aleanca për Luginën dorëzon listën zgjedhore në Preshevë

07.May.2024 07:46
0

Aleanca për Luginën ka dorëzuar dokumentet në komisionin komunal zgjedhor në  Preshevëc për pjesëmarrje në lokale më 2 qershor 2024.

Postimi i plotë në Facebook nga Aleanca për Luginën:

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,
 
Ju faleminderit për mbështetjen tuaj në procesin e mbledhjes së nënshkrimeve, ju faleminderit për përkrahjen e dhënë ndaj listës zgjedhore të Aleancës për Luginën.
 
Sot përfunduam të gjitha procedurat administrative dhe pran Komisionit komunal zgjedhor dorëzuam listën tonë.
 
Aleanca për Luginën zotohet për fushatë politike të qetë, konform kodeve të sjelljes si dhe të nevojës emergjente për shmangien e fjalorit të ashpër dhe nënçmues.
 
Argumenti dhe planet konkrete do të jenë shtylla e fushatës sonë.
UDSH dorëzon listën zgjedhore në Preshevë
Pse Serbia dhe Hungaria janë të rëndësishme për Presidentin kinez Xi Jinpingun?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration