Mjeku shqiptar nga Britania ofron protokollet më të reja të trajtimit COVID-19
Trupi dhe shëndeti

Mjeku shqiptar nga Britania ofron protokollet më të reja të trajtimit COVID-19

30.Sep.2020 13:26
0

Federata e Mjekëve nga Diaspora ofron protokollet më të reja të trajtimit COVID-19 për shëndetësinë shqiptare. Tashmë është publikuar edhe protokolli anglez i terapisë së COVID-19 përpunuar nga Dr. Besnik Nurboja, mjek specialist i Urgjencës-Londër, Angli.

Kujtojmë se ditë më parë, protokolli amerikan i terapisë së COVID-19 është përpunuar nga doktoresha shqiptare, Zana Nikolla, Specialiste e Gastroenterologjisë-New York, USA. Federata ofron Protokollet më të reja të trajtimit COVID-19 Shëndetësisë shqiptare dhe pacientit shqiptar, shkruan tutje albinfo.ch. 

Fotografia e Federata Europiane e Mjekeve

Ministri i Kosovës, Selimi takon asamblistin nga Medvegja: Po synohet tjetërsimi i pronave shqiptare ?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration