LPD dorëzon listën zgjedhore në Bujanoc
Lokale

LPD dorëzon listën zgjedhore në Bujanoc

01.May.2024 08:48
0

Lëvizja e Progresit Demokratik ka dorëzuar dokumentet në komisionin komunal zgjedhor në  Bujanoc për pjesëmarrje në lokale më 2 qershor 2024.

Njoftimi i plotë në Facebook nga Lëvizja e Progresit Demokratik :

Pranë Komisionit zgjedhor sapo dorëzuam listën e fitores së 2 qershorit: “LËVIZJA E PROGRESIT DEMOKRATIK - SHQIPRIM MUSLIU”
 
Falënderojmë gjithë mbështetësit dhe aktivistët tanë për një angazhim maksimal që në afat rekord të dorëzojmë listën më të mirë zgjedhore e të vazhdojmë bashkë rrugëtimin e qëndresës dhe organizimit
PD dorëzon listën zgjedhore në Bujanoc
APN-LB-UDSH dorëzojnë listën zgjedhore në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration