Këshillat e OBSH-së për koronavirusin
Trupi dhe shëndeti

Këshillat e OBSH-së për koronavirusin

16.Mar.2020 22:02
0
Për sa kohë mbijeton koronavirusi në sipërfaqe, a është rezistent ndaj motit të nxehtë apo të ftohtë, a janë të rinjtë më të mbrojtur dhe të moshuarit më të kërcënuar? Këto janë disa nga pyetjet në të cilat Organizata Botërore e Shëndetësisë i përgjigjet publikut përmes infografikave.

PVD dorëzon listën “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration