Dëgjoni si tingëllon kolla e njeriut të sëmurë me koronavirus (video)
Trupi dhe shëndeti

Dëgjoni si tingëllon kolla e njeriut të sëmurë me koronavirus (video)

23.Mar.2020 00:40
0

Në muajt e fundit, tema kryesore e të gjitha medieve botërore ka qenë infeksioni në rritje Covid-19, dhe numri i të infektuarve po rritet edhe në vendin tonë. 

Infeksioni i koronavirusit demonstrohet nga dy simptoma kryesore, përkatësisht kollë dhe ethe. 

Të shtyrë nga dilema të tilla, Luckily Radio 2 i Britanisë ka ndarë një incizim audio që dëshmon për kollën e thatë te një pacienti i infektuar me koronavirus.

Më poshtë mund të dëgjoni regjistrimin që tregon se si tingëllon kolla e njeriut të sëmurë me koronavirus, transmeton KosovaPress.

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration