Shqiprim Arifi provokon Kurtin dhe rrethin e tij, publikon foto me deputetin e pakënaqur të Vetëvendosjes
Lokale

Shqiprim Arifi provokon Kurtin dhe rrethin e tij, publikon foto me deputetin e pakënaqur të Vetëvendosjes

04.Oct.2022 19:56
0

Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi i cili ka pasur “përplasje” me kryeministrin Kurti dhe akterë tjerë të qeverisë, ka publikuar një foto në Facebook me deputetit Eman Rrahmani, i cili se fundmi ka shprehur pakënaqësitë e tij në raport me vendimin e qeverisë për mos ekzekutimin e pagave në të mësimdhënësve përgjatë për muajin shtator.

“Me vëllaun” ka shkruar Arifi sipër fotos me deputetin Rrahmani.

Deputeti Eman Rrahmani ka dalur kundër edhe ndaj projekt Kodit-Civil i cili parasheh bashkëjetesë të martesave të gjinisë së njëjte.

Vuçiq: Do të bëjmë situatë më të mirë të sigurisë në Preshevë e Bujanoc
Vuçiç, tjetër paralajmërim misterioz: Më keq se në vitet 90′, na pret një betejë e Stalingradit!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration