Ragmi Mustafa planifikon më 3 dhjetor vizitë ish-presidentit Hashim Thaçi në Hagë
Lokale

Ragmi Mustafa planifikon më 3 dhjetor vizitë ish-presidentit Hashim Thaçi në Hagë

02.Dec.2022 16:55
0
Kryetari i Partis Demokratike Shqiptare, përmes një njoftimi thotë se do të udhëtojë për në Hagë më 3 dhjetor për vizitë tek ish-krerë të UÇK-së.
 
"Kryetari i Partis Demokratike Shqiptare pritet që më datë 03.12.2022 të takoj ish-presidentin Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentarët, Kadri Veseli e Jakup Krasniqi, ish-deputetin Rexhep Selimi dhe të tjerët, që si ish-krerë të UÇK-së po mbahen në paraburgim në Hagë", ka shkruar Mustafa në Facebook.
Kamberi: PVD insiston rrespektimin e fituesit dhe koordinimit me Prishtinën
Sinani reagon: Gjuha e Vuçiqit dëshmi se nuk do marrëveshje finale me Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration