Nevzad Lutfiu, shpallë fitoren për KKSH në komunën e Bujanocit
Lokale

Nevzad Lutfiu, shpallë fitoren për KKSH në komunën e Bujanocit

13.Nov.2022 22:09
0

Nevzad Lutfiu, kandidati për kryetar të Këshillit Kombëtar Shqiptar nga lista "Lëvizja e Progresit Demokratik-Shqiprim Musliu" ka shpallur fitoren për komunën e Bujanocit.

Sipas rezultateve preliminare Lutfiu, është fitues i zgjedhjeve në komunën e Bujanocit me rreth 2300 vota ndërsa në nivel të tre komunave mundë të renditet e 3-ta.

Ai ka shprehur në Facebook “Fitues i zgjedhjeve në Komunën e Bujanocit. Luginë të dua “.

Postimi në Facebook: 

Të dashur qytetarë shqiptarë të Luginës së Preshevës!
 
Më lejoni që t'ju falënderojë nga zemra për besimin e dhënë në zgjedhjet për Këshillin Kombëtar Shqiptarë.
 
Jeta e mirë e qytetarëve shqiptarë në këtë vend ka qenë, është dhe përherë do të jetë ideali im.
 
Shqiptar mbi këtë dhe!
Ky është rezultati preliminar i zgjedhjeve për Këshillin Kombëtar Shqiptar
PVD ftuese e parë për Këshillin Kombëtar Shqiptar, i duhen partner për qeverisje
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration