Në Rahovicë të Preshevës shënohet 21 vjetori i Dëshmorëve të Kombit të UÇPMB-ës (video)
Lokale

Në Rahovicë të Preshevës shënohet 21 vjetori i Dëshmorëve të Kombit të UÇPMB-ës (video)

14.May.2022 17:23
0

Në Rahovicë të komunës së Preshevës është shënuar manifestimi kushtuar Dëshmorëve të Kombit të UÇPMB-ës.

Familjarë të dëshmorëve, veteran dhe përfaqësues komunal morën pjesë në manifestimin për 21 vjetorin  nga rënia heroike e Dëshmorëve të Kombit të UÇPMB-ës.

 

 
Paralelet e Putinit mes Donbasit dhe Kosovës, ambasadori ukrainas: Synon të destabilizojë Ballkanin (video)
Zyrtari rus: “Për 10 sekonda e rrafshojmë Finlandën”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration