Kush i zhduku Deklaratën e Pavarësisë e fotot e 28 nëntorit 1912 ? (video)
Rajoni dhe Politika

Kush i zhduku Deklaratën e Pavarësisë e fotot e 28 nëntorit 1912 ? (video)

29.Nov.2022 07:54
0

Si u zhdukën Deklarata e Pavarësisë dhe fotografitë e ceremonisë së 28 nëntorit 1912 ? A duhet të ngrihej një komision për të hulumtuar ku ndodhen ? Si qëndron e vërteta ? Shqipëria Tjetër është një hapsirë për njerëzit e thjeshtë, për njerëzit e pamundur e shpesh të harruar.

Në thelb është ajo Shqipëri që ne shpesh kalojmë pa e vënë re dhe na duket fort e largët. Shqipëria tjetër është zëri i të vërtetës, problemeve, i zonave të largëta e të lëna mënjanë. Ne do të jemi kudo për të treguar këtë Shqipëri.

Gazetar: Marin Mema

Kryeministri Kurti priti përfaqësues politik dhe institucional nga Lugina e Preshevës për Festën e 28 Nëntorit (foto&video)
Komuna e Bujanocit shpall thirrje publike për financimin e shpenzimeve të transportit për nxënësit e shkollave të mesme
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration