Kur Tucker takon Putinin: Gënjeshtra, lëshime e pretendime të pabazuara (video)
Rajoni dhe Politika

Kur Tucker takon Putinin: Gënjeshtra, lëshime e pretendime të pabazuara (video)

10.Feb.2024 20:14
0

Intervista maratonë e Tucker Carlsonit me presidentin rus, Vladimir Putin, ka prodhuar pak të reja.

Përgjatë bashkëbisedimit janë përsëritur gënjeshtra dhe pretendime të pabazuara të Kremlinit, dhe Carlson i ka neglizhuar shumë të vërteta, potencialisht të hidhura për presidentin rus.

(Përgatiti: Krenare Cubolli-REL)

Gjermani: Ulni taksat dhe ekonomia do të rritet?
Policia arreston A.M në Preshevë, i dyshuar për kontrabandë me njerëz
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration