Arifi: Punuam çdo ditë, por që verditkti i popullit vendosi ndryshe
Lokale

Arifi: Punuam çdo ditë, por që verditkti i popullit vendosi ndryshe

04.Jun.2024 08:11
0

Kryetar i Partisë Demokratike, Nagip Arifi duke vlerësuar procesin e zgjedhjeve lokale të 1 qershorit ka thënë  verditkti i popullit vendosi ndryshe dhe Unë këtë e pranoj.

Postimi i tij në Fcebook: 

Të nderuar votues dhe shum të rrespektuar aktivistë të denjët të Partisë Demokratike.
Ju shprehi falenderimet dhe mirënjohjet më të sinqerta për ju, një nga një, që vlerësuat punën tonë të deritanishme dhe votuat për Partinë Demokratike.
 
Pritshmëritë tona zgjedhore ishin krejtësishtë ndryshe nga ato që i morëm, këtë e dijmë ne, ata dhe të gjithë, edhe ate duke u bazuar në punët e mira që kemi bërë, si në: përmirësin e infrastrukturës, zhvillimin ekonomik, ngritjen e mirëqenies sociale, subvencionime në bujqësi e sidomos në vendimet e përhershme pune që ishin si rekordi i gjithë mandateve të kaluara.
 
Punuam çdo ditë duke llogaritur sikur e nesërmja mundë të ishte ditë zgjedhore, por ja që verditkti i popullit vendosi ndryshe dhe Unë këtë e pranoj.
Ju Falënderit!
Musliu: Ju, që besuat e bëtë të mundur që LPD të jetë subjekti i parë në komunën e Bujanocit?
Aliu: Gabim ka qenë, animi i qeverisë për zgjedhjet në Luginë |VIDEO
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration