APN-LB-UDSH dorëzojnë listën zgjedhore në Bujanoc
Lokale

APN-LB-UDSH dorëzojnë listën zgjedhore në Bujanoc

01.May.2024 15:25
0

APN-LB-UDSH ka dorëzuar dokumentet në komisionin komunal zgjedhor në  Bujanoc për pjesëmarrje në lokale më 2 qershor 2024.

Njoftimi i plotë në Facebook nga Alternativa për Ndryshim:

Në Komisionin Komunal Zgjedhor sot dorëzuam listën tonë të kandidatëve për këshilltarë të cilët janë garancë e fitores së 2 qershorit.
 
Si partnerë politik: APN, LB dhe UDSH kemi vendosur që lista jonë të emërtohet „Fronti për Ndryshim“
 
Lista është mbështetur nga nënshkrimet e qytetarëve, të cilëve u faleminderojmë pa masë.
 
Dy qershori nuk është larg, Ka ardhur koha!
LPD dorëzon listën zgjedhore në Bujanoc
Zgjidhet Qeveria e re e Serbisë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration