Trupi i vdekur në afërsi të Bujanocit: Dyshohet se dikush e ka goditur me veturë, policia në kërkim të autorit
Lokale

Trupi i vdekur në afërsi të Bujanocit: Dyshohet se dikush e ka goditur me veturë, policia në kërkim të autorit

22.Nov.2021 07:14
0

Në rrugën rajonale Bujanoc -Bajë, e Bujanocit ditë më parë pranë rrugës është gjetur trupi i vdekur i një të moshuari, percjell Titulli.com.

Sipas mediave bëhet fjalë për Zh.V. (66) nga fshati Davidovc, komuna e Bujanocit dhe nga mjekësia ligjore është konstatuar se ka lëndime të dukshme në kokë, shkruan Novosti.

Është bërë hetimi i policisë, ndërsa me urdhër të prokurorisë do të bëhet autopsi përmes Institutit për Mjekësi Ligjore në Nish.

Policia është në kërkim të një autori të panjohur, pasi dyshohet se një burrë është përplasur nga një makinë, e më pas është zhdukur./Titulli.com/

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration