Tragjedi në Kumanovë| Vëllai qëllon me armë motrën dhe nipërit, 2 të vdekur
Rajoni dhe Politika

Tragjedi në Kumanovë| Vëllai qëllon me armë motrën dhe nipërit, 2 të vdekur

22.Feb.2024 09:54
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Gabresh të Kumanovës ku një 66-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri motrën dhe dy djemtë e saj.

Si pasojë e të shtënave, 63-vjeçarja dhe djali i saj 38-vjeçar kanë vdekur në vend ndërsa i plagosuri i tretë është dërguar në Klinikën e Shkupit, ku gjendja e tij shëndetësore është në rrezik.

Sipas informacioneve të para policore, vrasja ka ndodhur për shkaqe të ulëta pronësore dhe se pritet të jepen detaje edhe më të hollësishme.

Policia ka arrestuar autorin e vrasjes së dyfishtë.

 

Dialogu Kosovë-Serbi dhe stabiliteti rajonal, bën bashkë KFOR-in, EULEX-in e BE-në
Një grua nga Vraja erdhi në Bujanoc për të blerë tortë në një pastiçeri dhe vdiq, nisin hetimet
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration