Shkolla e mesme Bujanoc: Qetin Aqifi kualifikohet për finalen e madhe në Beograd
Lokale

Shkolla e mesme Bujanoc: Qetin Aqifi kualifikohet për finalen e madhe në Beograd

15.Nov.2022 08:55
0

Drejtori i shkollës së mesme "Sezai Surroi" në Bujanoc ka shkruar se nxënësi i kësaj shkolle zuri vendin e 3-të në garat rajonale.

Postimi i plotë në Facebook nga Zejni Fejzullahu:

Më 02.11.2022, në garën e "Business challenge" nxënësi ynë Qetin Aqifi, nga 110 nxënës pjesmarrës nga 28 shkolla të mesme, zuri vendin e 3-të, me shokë nga shkolla tjera, dhe u kualifikua për finalen e madhe që do të mbahet në Beograd.
Me këtë rast drejtori i shkollës Zejni Fejzullahu ndau mirënjohje për nxënësin fities dhe profesorin Bujar Mustafa.
Çetinit i dëshirojmë suksese të mëtutjeshme!

 

Përpunohen vetëm 8897 vota për Këshillin Kombëtar Shqiptar (rezultati)
Pesë të plagosur kosovar prej përleshjeve me armë te kazinotë në Breznicë të Bujanocit (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration