PD ka nominuar Nagip Arifin për kryetar të komunës së Bujanocit
Lokale

PD ka nominuar Nagip Arifin për kryetar të komunës së Bujanocit

04.Mar.2020 22:00
0

Partia Demokratike në mbledhjen e kryesisë e ka nominuar, Nagip Arifin për kryetar të komunës së Bujanocit në zgjedhjet lokale që do të mbahen më 26 prill.

“Pas propozimeve të kandidatëve për kuvend komunal nga ana e nëndegëve të Partisë Demokratike, sot është mbajtur mbledhja e kryesisë ku u aprovua njëzëri lista e këshilltarëve të mundshëm komunal prej 41 kandidatëve dhe u aprovua unanimisht propozimi i kryesisë që kandidat për kryetar të komunës së Bujanocit të jetë Nagip Arifi”, thuhet në njoftimin PD-së./Titulli.com/

Gilmour, “Iniesta i Skocisë” që fundosi Liverpoolin në FA Cup
22 vjet nga rënia heroike e Jasharëve, sot nis Epopeja e UÇK-së
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration