Moderatori nga Tirana,  Adi Krasta emision tendencioz në Luginë? (video)
Lokale

Moderatori nga Tirana, Adi Krasta emision tendencioz në Luginë? (video)

01.Dec.2021 23:20
0

Moderatori,  Adi Krasta nga Syri TV  ka realizuar një emisionin që foli për faktin se si e priti Luginën e Preshevës ky 28 Nëntor.

Ai lexoi deklarime tendecioze dhe disa fakte që nuk përkojnë me realitetin që e njohin qytetarët që jetojnë në këtë pjesë.

Vuçiq: Rruga nuk do të udhëheqë politikën në Serbi
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration