Ministrat e Kosovës arrin në Preshevë, fillojnë me homazhe tek vendi i lapidarit të UÇPMB-së (video)
Lokale

Ministrat e Kosovës arrin në Preshevë, fillojnë me homazhe tek vendi i lapidarit të UÇPMB-së (video)

09.Jul.2020 11:25
0

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla dhe Ministri i Drejtësisë, Selimi Selimi po qëndrojnë në Preshevë të cilët u pritën nga kryetari i komunës, Shqiprim Arifi dhe bashkëpunëtorët e tij.

Ata fillimisht bënë homazhe para objektit të komunës- vendit ku ishte vendosur lapidari i ish-ushtarëve të vrarë (dëshmorëve)  të UÇMPB-së dhe pastaj vazhduan takimin në kabinetin e komunës, shkruan Titulli.com.

(Fotografi të marra nga profili në Facebokk Selim Selimi)

Tërhiqet Vuçiq, “anulon” planin për vendosjen e orës policore si pasojë e coronavirusit në Serbi
Selimi: Ministria e Punëve të Jashtme dhe ajo e Drejtësisë së Kosovës do të jenë një krah i fort i Preshevës (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration