Mërgimtarët nga Bujanoci që u aksidentuan në Kroaci, jashtë rrezikut për jetë
Lokale

Mërgimtarët nga Bujanoci që u aksidentuan në Kroaci, jashtë rrezikut për jetë

23.Jul.2019 15:25
0

Një aksident i frikshëm ka ndodhur dje në Kroaci, në pjesën afër kufirit me Serbinë. Vetura e tipit Mercedes ka marrë flakën dhe është bërë copë-copë pasi humbi drejtimi.

 

Pasi humbi drejtimin, vetura shpërtheu në flakë, por që për fat të mirë, zjarrëfikësit dhe emergjenca kanë qenë afër kësaj zone duke intervenuar me shpejtësi.

Indeksonline ka mësuar identitetin e dy shqiptarëve dhe gjendjen e tyre aktuale shëndetësore, bëhet fjalë për dy shqiptarë nga Bujanoci, me qëndrim në Zurich të Zvicrës.

Vëllezërit M.Shabani dhe M.Shabani raportohet se janë jashtë rrezikut për jetë, njëri nga vëllezërit po trajtohet në spitalin e Vinkovcit, ndërsi tjetri në spitalin e Osijekut./Titulli.com/

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration