Liburn Aliu viziton shkollën e mesme "Sezai Surroi" në Bujanoc (foto)
Lokale

Liburn Aliu viziton shkollën e mesme "Sezai Surroi" në Bujanoc (foto)

29.Jan.2022 08:02
0
Shkollën e mesme "Sezai Surroi" në Bujanoc e  vizitoi Liburn Aliu, ministër i Mjedisit, Planifikimit Hapësiror dhe Infrastrukturës në Republikën e Kosovës, me bashkëpunëtorë, i përcjellë nga Nagip Arifi, kryetar i Komunës së Bujanocit.
 
Drejtori i shkollës Zejni Fejzullahu të pranishmit i njoftoi me gjendjen momentale në shkollë dhe më gjerë si dhe problemet që në vazhdimësi po e përcjellin arsimin në Luginë të Preshevës.
 
 
 
Aliu nga Presheva: Ta ngremë çështjen e shqiptarëve të Luginës në negociata me Serbinë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration