Libri i autorit,  Shpëtim Memishi do të përurohet edhe në Preshevë
Lokale

Libri i autorit, Shpëtim Memishi do të përurohet edhe në Preshevë

05.Mar.2021 20:06
0

Doli nga botimi libri me titullin "Suksesi i Menaxhimit në shitje Kosovë dhe Ballkan" nga autori Shpëtim Memishi nga Presheva.

Libri është për të gjithë ata që dëshirojnë të përgatiten për menaxhim, organizim, planifikim, komunikim dhe shitje.

Gjithashtu ky libër mundë të shërbejë për çdo nxënës, student, ekonomist dhe ata që hulumtojnë në sektorët e arsimit, bankat, menaxhim buxhetit komunal dhe bizneseve private  po ashtu edhe për ato shtetërore.

Libri i autorit Shpëtim Memishi do të gjendet edhe në bibliotekat e komunës së Preshevës dhe Bujanocit dhe do të përurohet./Titulli.com/

AGK: Të papranueshme akuzat e Shqiprim Arifit në drejtim të korrespodentit të RTK-së, Baki Rexhepi
Njoftimi nga komuna e Bujanocit: Çka punon gjatë fundjavës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration