Ky është 50 vjeçari nga Bujanoci që u vra nga dy persona në Gjilan
Lokale

Ky është 50 vjeçari nga Bujanoci që u vra nga dy persona në Gjilan

13.Sep.2021 08:22
0

Një person i moshës 50-vjeçare, i identikfikuar Baskush Veseli nga Bujanoci është vrarë nga dy persona, të cilët kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të të ndjerit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 të mbrëmjes, në Gjilan.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, derisa ka njoftuar se i ndjeri ishte nga Bujanoci.

“Ju njoftojmë se rreth ores 19:45 te dates sotme ka pasur te shtena me armë zjarri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull I  moshes 50 vjeqare dyshohet se eshte nga Bujanovci ka qene duke pire kafe ne kafiteri dhe aty kane ardhur dy persona kane shtene me armë zjarri dhe kani ikur n këmbë drejtim te stacionit të autobusave. Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes ësht siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete. Per informata tjera ju njoftojmë me raport te shpejtë”, tha ai.

 
Dialogu Kosovë-Serbi, sekretari gjerman përmend kompromise të dhimbshme
Britania kthen mbrapsht planin për të kërkuar pasaportën e vaksinës Covid-19
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration