Trump: Princesha Diana ishte e çmendur, por doja të bëja seks me të!

Nga RedaksiaR 27.09.2017 14:59

Pasi ishte zbuluar se Donald Trump në vitin 2010 ishte mburrur para Howard Stein se ka bërë seks me disa nga femrat më të bukura në botë, kanë filluar të dalin në dritë edhe intervistat tjera të cilat vazhdojnë të shokojnë publikun, transmeton Zeri.info.

Në të vërtetë, Trump në një intervistë kishte përmendur edhe princeshën e ndjerë Diana, e cila kishte vdekur tri vite para kësaj interviste dhe ka thënë se mendon që ajo ka qenë e çmendur, por se ka dashur shumë që të bëj seks me të.

“Diana kishte gjatësinë, ishte e bukur, kishte lëkurë të mrekullueshme. Idhte madhështore. Ishte e çmendur, por këto janë detaje të vogla. Nuk do të hezitoja të bëja seks me të”, kishte deklaruar Trump në atë kohë.

Trump dhe Diana janë takuar disa herë, ndërsa në një mbrëmje ishin ulur në të njëjtën tavolinë. Por Diana nuk ishte tepër e interesuar për Donaldin, prandaj vardisjet e tij ishin të kota. Në të vërtetë, ajo një shoqes së saj i kishte thënë se rrëqethet nga i dhe ndjen sikur e përndjek./ZERI

 

Nga RedaksiaR 27.09.2017 14:59
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.