Bujanoci me iniciativë të re politike, i prin Driton Rexhepi (video)
Lokale

Bujanoci me iniciativë të re politike, i prin Driton Rexhepi (video)

20.Feb.2024 22:47
0
Në komunë të Bujanocit sot është promovuar një iniciativë e re politike, bartësi i kësaj është Driton Rexhepi kandidat për kryetar të komunës së Bujanocit në zgjedhjet lokale të vitit 2020.
 
Postimi në Facebook nga Driton Rexhepi:
 
Unitet me sovranin
 
Rruga jonë e ngushtë e profesionit, apo puna e secilit, nuk guxon të jetë më e rëndësishme dhe e pavarur nga rruga e gjerë, e përbashkët e të gjithëve.
 
Për të realizuar një projekt madhor nuk nevojitet që të gjithë të bëjnë plane e veprime të mëdha, por që të gjithë të punojmë për një projekt të përbashkët dhe që secili nga ne të mbajë qoftë edhe veç një gur në ndërtimin e tij – gurin e besimit, të veprimit, apo të shpresës.
Na priftë e mbara në punët që na presin
 
Lëvizja për Bujanocin
Raporti britanik: Rusia po rindërton kapacitete për të destabilizuar Evropën, përmenden organizatat bamirëse dhe fetare ?
Si funksionon ‘Portal Kombat’, rrjeti rus që synon përçarjen e Perëndimit?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration