BE-Ballkani: A janë gati për njëri-tjetrin? (video)
Rajoni dhe Politika

BE-Ballkani: A janë gati për njëri-tjetrin? (video)

09.Mar.2024 07:36
0

Lufta e Rusisë në Ukrainë u ka dhënë vrull të ri planeve të Bashkimit Evropian për t’u zgjeruar në Ballkanin Perëndimor.

Përfshirja e rajonit në bllokun 27-anëtarësh është “domosdoshmëri gjeopolitike” për disa politikëbërës.

Por, sa janë të gatshme palët për t’u bërë një?/REL/

Tragjedia pranë Preshevës, shqiptari nga Tetova plagosi rëndë gruan pastaj vrau veten
Regjimi i Putinit që shtyp këdo që e kundërshton
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration