Arrestohet 22 vjeçari nga Presheva me marihuanë
Lokale

Arrestohet 22 vjeçari nga Presheva me marihuanë

25.Sep.2020 17:22
0

Policia gjeti pesë qese marihuanë tek një 22-vjeçar nga komuna e Preshevës dhe pastaj  ky i ri u arrestua.

Sipas policisë, G. R. akuzohet për veprën penale të prodhimit dhe shpërndarjes së paautorizuar të narkotikëve.

Policia gjeti pesë qese me substancën e dyshuar si marihuanë pranë të dyshuarit. 

I dyshuari u ndalua deri në 48 orë dhe ai do të sillet në zyrën e prokurorit kompetent, së bashku me një kallëzim penal.

Ftesë për tenderë nga organizata “Help”, ndërtim të shtëpive private edhe në Bujanoc
Liqeni i Ujmanit, Gazivodës apo i Trumpit?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration