24 kompani të Serbisë së bashku me Bujanocin në Panairin e Tiranës
Lokale

24 kompani të Serbisë së bashku me Bujanocin në Panairin e Tiranës

20.Nov.2018 21:47
0

Oda Ekonomik e Serbisë dhe Agjencia për zhvillim të këtij vendi kanë organizuar pjesëmarrjen e 24 kompanive të Serbisë në Panairin Ndërkombëtar në Tiranë që mbahet nga 21 deri më 24 nëntor.

Në kumtesën e kësaj Ode, theksohet se kompanitë do të ekspozojnë prodhime ushqimore, pije joalkoolike, prodhime qumështi e mishi.

Pjesë e këtyre kompanive janë edhe bisnese nga komuna Bujanocit për të cilat administrata komunale ka organizuar shkuarje me autobus, shkruan Titulli.com.

Në këtë panair do do të gjenden edhe prodhim nga industria metalike, elektrike, kimike, farmaceutike etj./Titulli.om/

Islami politik në botën shqiptare
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration