Rusët aterojnë në Beograd pas vendimit për mobilizim (video)
Rajoni dhe Politika

Rusët aterojnë në Beograd pas vendimit për mobilizim (video)

26.Sep.2022 08:02
0

Një numër i madh i qytetarëve po vazhdojnë të largohen nga Rusia pas shpalljes së mobilizimit të pjesshëm. Beogradi dhe Stambolli janë dy qytetet e vetme në Evropë që nuk kanë ndërprerë fluturimet, pasi Kremlini nisi pushtimin e Ukrainës në shkurt.

Disa nga udhëtarët nga Rusia treguan për Radion Evropa e Lirë për arsyet se pse u larguan nga shteti i tyre.

Ideja “gjeniale” e anglezëve për të thyer rregullat e Katarit, “pallati lundrues”
Ministri i jashtëm thotë se Serbia nuk i njeh referendumet në Ukrainë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration