Ragmi Mustafa emërohet kryetar i organit të përkohshëm, ai qeverisë tani me komunën e Preshevës
Lokale

Ragmi Mustafa emërohet kryetar i organit të përkohshëm, ai qeverisë tani me komunën e Preshevës

20.Apr.2024 19:28
0

Qeveria e Serbisë ka emëruar organin e përkohshëm që do të udhëheqë me komunën e Preshevës deri në zgjedhjet e parakohshme.

Në bazë të këtij vendimi,  Ragmi Mustafa është emëruar kryetar i organit të përkohshëm ndërsa për anëtarë janë emëruar, Tefik Bajrami, Shkëmbim Veliu, Sami dhe Branko Trajkoviq.

 
May be an image of text
 
 
 

 

Shqiprim Arifi shkarkohet nga pozita e kryetarit të Preshevës, çka i bëri pushteti i Beogradit?
Mustafa akuzon Arifin:I turpshëm dhe shpifës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration