Liqeni i Bujanocit pastrohet nga vullnetarët (foto)
Lokale

Liqeni i Bujanocit pastrohet nga vullnetarët (foto)

02.Apr.2017 19:52
0
Dhjetëra të rinjë me vetiniciativë nga komuna e Bujanocit pastruan ambientin përreth të liqenit të Bujanocit.

Flutra Aliu, një nga organizatorët e këtij aktiviteti ka falënderuar të gjithë pjesëmarrësit duke  thënë se është dashur më shumë të jenë.

“Ne dëshirojmë të ngritim vetëdijën qytetare për ruajtjen e ambientit dhe ftojmë për këtë fushatë”, është shprehur Aliu.

Pjesë e aksionit vullnetar ishin edhe lojëtarët e klubit të basketbollit “Elita” dhe artistë të ndryshëm të Bujanocit./Titulli.com/

Bejar Fazliu, karateisti që trajnoi edhe Forcat e Sigurisë së Kosovës (video)
Në Preshevë për president të Serbisë votuan 1405 qytetarë nga 38 mijë të regjistruar
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration