Epilogu Kosovë-Serbi, më i mundshëm me presidentin Bidenin (video)
Lokale

Epilogu Kosovë-Serbi, më i mundshëm me presidentin Bidenin (video)

23.Jan.2021 08:58
0

"...një Kosovë e bashkuar, e pandarë, është absolutisht thelbësore. Është baza themelore e ndërtimit”. Kështu ka deklaruar Joe Biden një vit pasi Kosova ka shpallur pavarësinë.

Cila do të jetë qasja e tij tani, kur është në krye të Shtëpisë së Bardhë dhe kur Kosova dhe Serbia po shqyrtojnë modalitetet për arritjen e një marrëveshjeje përfundimtare?

KQZ nuk certifikon listat zgjedhore të VV-së, Nismës dhe AAK-së
Facebook bllokohet për orë të tëra në SHBA dhe Europë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration