Prezantohen pamjet e vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë (video)
Rajoni dhe Politika

Prezantohen pamjet e vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë (video)

01.Oct.2023 17:15
0

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe drejtori i policisë, Gazmend Hoxha kanë mbajtur konferencë të përbashkët për media. 

Përmes kësaj konference ministri Sveçla ka treguar se terroristëve serbë u përgatitën në Serbi për këtë sulm. 

Ndërkaq, Hoxha ka prezantuar pamje të vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë. 

Mustafa: Radoiçiq një kriminel që merret me kontrabandë mallrash, Lugina e pambrojtur (video)
Arrestohet 39-vjeçari nga Bujanoci, dyshohet për kontrabandë cigaresh dhe duhan të prerë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration