Presidentja Osmani takon mërgimtarët në Austri, premton punë e angazhim për ta
Rajoni dhe Politika

Presidentja Osmani takon mërgimtarët në Austri, premton punë e angazhim për ta

24.Jun.2021 13:27
0

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka bërë të ditur se është takuar me mërgimtarët në vizitën në Austri.

Osmani përmes një postimi në Facebook ka thënë se “vizita në Austri merr vlerë të shtuar pas takimit me mërgimtarët”.

Ajo thotë se besimin e mërgimtarëve, do ta shndërrojnë në punë e angazhim.

“Ju faleminderit që jeni çdo herë pranë nesh. Ne do të punojmë shumë që besimin që e keni tek ne ta shndërrojmë në vizion, punë, e angazhim për një të ardhme më të mirë”, ka shkruar ajo.

Daçiq: Serbia nuk do të lejojë pushtimin ushtarak të Veriut të Kosovës
AKP thotë se Kosova ka 35 prona në Mal të Zi, kërkohet kthimi i tyre
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration