Naser Aliu, nga komuna e Bujanocit merr lajmin se po i niset shtëpi e re nga "Jetimat e Ballkanit" (video)
Lokale

Naser Aliu, nga komuna e Bujanocit merr lajmin se po i niset shtëpi e re nga "Jetimat e Ballkanit" (video)

21.Apr.2021 09:35
0

Naser Aliu, nga Konuculi i Bujanocit merr lajmin se po i niset shtëpia e re. Ai i tha përfaqësuesve të organizatës "Jetimat e Ballkanit" se 20 euro në javë i merrë nga puna dhe qysh mundet  me mbajt familjen me to.

KONTRIBUO TEK "JETIMAT E BALLKANIT

PayPal:
www.paypal.me/jetimateballkanit

GoFundMe:
https://www.gofundme.com/f/jetimateballkanit

Zvicërr:
IBAN: CH25 8080 8004 7835 1827 9
SHOQATA BËMIRSE JETIMAT E BALLKANIT
GIGONWEG 17
3027 BERN

Gjermani:
Stadtsparkasse München
IBAN: DE 667015000010055651 95
BIC: SSKMDEMMXXX
Verwendungszweck: Spende

Kosovë/ProCredit Bank:
Account Holder: SHOQATA BEMIRESE JETIMAT E BALLKANIT SHBJB
Address: RKS - Kosovo; Prizren; 20000; Prizren; BEKIM MUHAXHIRI; nr. 18
Account No (IBAN): XK051110318280000140
Name of Beneficiary Bank: ProCredit Bank Kosovo J.S.C
Bank address: Boulevard Mother Teresa No. 16, Prishtina, Kosova
SWIFT (BIC) CODE: MBKOXKPRXXX

Kosovë/Banka Ekonomike:
Përfituesi: SHBJB
Numri i llogarisë: 1401000000556862
SWIFT Code: DEUTDEFF
(Intermediary bank)

Vala:
Dërgo SMS në 55333 ose 55444 me tekst "Jetimat e Ballkanit", vetëm në VALA.
*një sms kushton 1 euro.
***********
Bamirës, Zoti ju shpërbleftë!
Shikoje/Shpërndaje 

 

 
Çollaku: Nëse Kurti mund të refuzojë themelimin e Asociacionit meriton përkrahje
Kurti dhe Vuçiq me vizita të ndara në Bruksel
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration