LPD shënon 19 vjetorin e themelimit, Jonuz Musliu mbetet symbol i rrugëtimit (video)
Lokale

LPD shënon 19 vjetorin e themelimit, Jonuz Musliu mbetet symbol i rrugëtimit (video)

17.Jun.2021 08:29
0

Lëvizja e Progresit Demokratik në Bujanoc përmes një aktiviteti të prezantimit ka shënuar 19 vjetorin e themelimit, shkruan Titulli.com.

LPD ka publikuar disa fotografi në faqen e këtij subjekti në Facebook

Kryetari i LPD-së, Shqiprim Musliu ka publikuar gjithashtu një video në të cilën prezantohet rrugëtimi i këtij subjekti politik i shtrirë në komunën e Bujanocit.

Lëvizjen e Progresit Demokratik e ka udhëhequr që nga themelimi Jonuz Musliu, i cili vdiq më 18 janar 2018 pas një sumëndje./Titulli.com/

 

Komuna e Bujanocit “dështon” me transparencë, komod me qeverisjen?
Përfundoi samiti presidentëve Biden dhe Putin në Gjenevë të Zvicrës (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration