Ftohet seanca konstituive e kuvendit komunal në Preshevë (Rendi i ditës)
Lokale

Ftohet seanca konstituive e kuvendit komunal në Preshevë (Rendi i ditës)

05.May.2021 12:15
0

Pas zgjedhjeve të mbajtura më 28 mars të këtij viti ku partitë politike garuan për të rrëmbyer sa më shumë ulëse në kuvendin komunal të Preshevës, tani është ftuar edhe seanca konstituive për zgjedhjet e mbajtura më 28 mars.

Seancën e ka ftuar këshilltari më i vjetër i kuvendit komunal, ku kësaj radhe këshilltari më i vjetër është Naser Aziri i cili udhëheq me Unionin Demokratik Shqiptar.

Kjo seancë parasheh shtatë pika të rendit të ditës, e cila fillon në ora 10:00 më datë 10.05.2021, shkruan Rtv Aldi dhe ka siguruar rendin e ditës që do të shqyrtohët në këtë seancë.

Historia e tramvajëve elektrik që nuk u ndërtuan kurrë në Shqipëri!
Serbi: 25 Euro shpërblimi për ata që vaksinohen dhe mos pagesa e të punësuarve në sektorin publik
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration