Dramë në Serbi, çfarë po ndodh me kamionët ushtarakë? (video)
Rajoni dhe Politika

Dramë në Serbi, çfarë po ndodh me kamionët ushtarakë? (video)

10.Apr.2021 07:20
0

Një kamion ushtarak që mbante raketa doli nga rruga dhe u përmbys.

Tani për tani, arsyet pse rrëshqiti automjeti janë të panjohura. Nga kjo, një raketë ra nga kamioni, shkruan Blic.

Ushtari i cili po transportonte raketat u plagos lehtë, dhe tre ushtarë të tjerë po ankohen për plagosjet. Ambulanca është në vendngjarje.

Nuk ka indikacione të rrezikut për shkak të ngarkesës specifike që kamioni po transportonte, raketa.

Ngjarja ndodhi në bajpasin përreth Beogradit.

Image

Lugina e Preshevës kërkon nga Qeveria e Kosovës pako financiare dhe përfshirje në dialogun me Serbinë
Zbulohet “qyteti i artë” që u themelua nga gjyshi i faraonit Tutankhamun
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration