Botohet libri  i dytë "Faqeve të Kohës" nga autori Shefat Ademi
Lokale

Botohet libri i dytë "Faqeve të Kohës" nga autori Shefat Ademi

23.Mar.2023 08:42
0
Doli nga shtypi libri i dytë "Faqeve të Kohës" nga autori Shefat Ademi.
 
"Faleminderoj recensentët Prof. dr. Berton Sulejmanin dhe Prof. dr. Salajdin Salihun për punën që kanë treguar gjatë përpilimit të këtij libri. Poashtu faleminderoj, edhe lektorin prof. Isuf Bytyçin, i cili në cilësinë e lektorit të librit ka bërë një punë të shkëlqyer", ka shkruar Shefat Ademo.
 
Ai ka njoftuar se libri doli në dritë me ndihmën, e Qeverisë së Kosovës, dhe Këshillit Nacional Shqiptar në Republikën e Serbisë, dhënë donacion Shoqatës së Shkrimtarëve "Feniks" për aktivitetet e saja.
 
"Librin tash e tutje, do ta gjeni në bibliotekat e shkollave të Komunës së Preshevës dhe më gjerë", ka shkruar autori.
Grenell i reagon Blinkenit për takimin e Ohrit: Askush s’e nënshkroi ”marrëveshjen”
Ambasadori amerikan në Serbi paralajmëron një takim mes Kurtit dhe Vuçiqit, “për të sqaruar disa gjëra”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration